ימי הולדת

אבירים ונסיכות

אבירים ונסיכות

כולם מוזמנים לנשף של האברים ונסיכות , כל הבנים מקבלים גלימות של אבירים והבנות תלבושות של פיות ונסיכות. במסיבה תוכלו להגיש אבירים ונסיכות ליום אחד!משחקים , תחרויות ,קסמים וריקודים הם רק חלק קטן ממופע מרתק בעולם המופלא של הממלכה הקסומה.
לפרטים התקשרו : 050-3733610

מסיבת גיבורי על

מסיבת גיבורי על

מסיבה עם גיבור העל שכולנו כל כך אוהבים.ילד יום ההולדת הופך להיות גיבור על אמיתי ( דרגון בול ,ספיידרמן, בטמן, יו-גי-הו ) ויוצאים לנצח את הרשע בארץ גיבורי העל.בדרכם הם לומדים את המנון ארץ גיבורי העל , מתמודדים נגד כוכבי דרגון בול ג'יטי במשחק תחרותי, פוגשים את הבובה שמדברת מהבטן (מופע סטנד אפ מצחיק לילדים).משחקים בבינגו גיבורי על.קסמים ,שירים ,ריקודים והרבה הרבה גיבורי על אמיתיים!!!
לפרטים התקשרו : 050-3733610

תותי גיבורת העל

תותי גיבורת העל

לאחר השקת הדי וי די המוצלח של תותי גיבורת העל, הגיע המופע. יום הולדת מיוחדת עם תפאורה מרהיבה, דמות וירטואלית על מסך, ילד יום ההולדת מגיע עם חללית אמיתית. קסמים, ריקודים, הפתעות, והכל בכיכובה של תותי כוכבת הילדים המדהימה שכובשת את הילדים ומרתקת אותם מרגע הגעתה ועד עזיבתה את המקום. חדש מומלץ ומטריף.
לפרטים התקשרו : 050-3733610

מסיבת ספורט

מסיבת ספורט

מסיבה ספורטיבית מתאימה לבנים ובנות כאחד. אנו מתחרים בכל הקטגוריות של האולמפידות כגון ריצת משוכות, הנפת כדור ברזל, קפיצה לרחוק תחרויות ריצה ועוד. מסיבה ספורטיבית מאתגרת ושונה.
לפרטים התקשרו : 050-3733610

מן האגדות

מן האגדות

שילגיה שברחה מארץ האגדות היישר ליום ההולדת , צריכה למצוא את דרכה חזרה לארץ האגדות.בדרך היא עוברת בכל מיני עולמות מופלאים ביחד עם הילדים.היא פוגשת את שבעת הגמדים והופכת את ילדת יום ההולדת לשלגיה. בדרכה "רוחו " של סם הקוסם מלמד אותם קסמים מדליקים בכדי שיוכלו להיכנס בעזרתם לארץ האגדות. בארץ הבובות הם פוגשים את הילד ג'ינג'י - מופע ייחודי של תותילנד (בובה שמדברת מהבטן) , הרבה שירים ריקודים הפעלות והכול בנושא אגדות!!!
לפרטים התקשרו : 050-3733610

מסיבת הישרדות

מסיבת הישרדות

כל הילדים רוצים להיות שורדים אמיתיים. הם יוצאים למשא הישרדות בו מחולקים הילדים לשני שבטים. במהלך המסיבה יחוו הילדים משימות אתגריות ומיוחדות שנבנו במיוחד למסיבה זו. ריקודים, משחקים, שירים והרבה שמחה.
לפרטים התקשרו : 050-3733610

מסיבת כדורגל

מסיבת כדורגל

חדש - מסיבת כדורגל / מסיבת ספורט. חשוב לציין שהמסיבה מתאימה לבנים ובנות כאחד. הבנים בלבוש שחקני כדורגל והבנות בלבוש מעודדות ספורט. מסיבה מדהימה, ספורטיבית וכיפית בה יחולקו הילדים לקבוצות לפי מדינות - ארגנטינה, ספרד, ברזיל ועוד... כל קבוצה תקבל משימות ספורטיביות, כיפיות ומאתגרות לילדים. מסיבה תוססת, מבוססת על המון שירים, מוזיקה, ריקודים, שירי מונדיאל, שאקירה - וואקה וואקה ועוד...בסוף המסיבה יזכו הילדים להצטלם עם גביע המונדיאל וכמו כן יקבלו מדליית זהב על השתתפותם במסיבה.
לפרטים התקשרו : 050-3733610

מסיבת פירטים

מסיבת פירטים

מסיבה מיוחדת ושונה בה כל הילדים מתחפשים לפירטים ושודדי-ים(מתאים לבנים ובנות ). ילד יום ההולדת הופך להיות הפירט הגדול ויוצאים למסע אל הים. במסע פוגשים הילדים את שודדים הים , לומדים לעשות כישופים וקסמים , פוגשים את הפירט האדום (בובה שמדברת מהבטן)במופע מרתק ומצחיק עד דמעות. אקשן, מתח ,וכיף הם רק חלק קטן מחוויה בלתי נשכחת.
לפרטים התקשרו : 050-3733610

מסיבת אינדיאנים

מסיבת אינדיאנים

אנו הופכים את המסיבה לשבט אינדיאני , ילד יום ההולדת מוכתר לצ'יף ראש השבט ושאר הילדים הופכים לאינדיאנים אמיתיים בעזרת נוצות על הראש ואיפור פנים. המפעילה מספרת להם על התרבות האינדיאנית, המוסיקה האותנטית ,השירים והמנהגים.מעגל מתופפים ודרבוקות -כל הילדים מקבלים תופים ,קלי הקשה ,ודרבוקות ולומדים לתופף מקצבים אינדיאנים.ישנם משחקים הקשורים לנוצות , מנהגים, ביקור אצל השימן " איש התרופות" ועוד הפתעות.הרבה מוסיקה אינדיאנית וחוויה שונה ומגוונת לילדים.
לפרטים התקשרו : 050-3733610

מסיבות לבנות

יצירת קשר

050-3733610

סגירת תפריט