הפעלות לימי הולדת לבנות

ככל שילדינו גדלים, כך השוני בין בנים ובנות ניכר גם בימי ההולדת, שהולכים והופכים למורכבים יותר עם הזמן. מפעילה לימי הולדת, שמכירה ומנוסה עם ילדות, היא בדיוק מה שיוכל להעניק לילדה החוגגת יום הולדת מיוחד, מותאם לגילה ולאופי שלה.
ישנן פעילויות לרוב שניתן לבחור מתוכן כדי לתכנן מסיבת יום הולדת מוצלחת במיוחד לבנות. הפעילויות משתנות בזמן, בין חצי שעה ועד כמה שעות טובות. לפני תכנון מסיבה, כדאי לוודא מה התקציב אותו נרצה להשקיע, כך נבחר פעילויות בהתאם.
ניתן למצוא הפעלות כגון יצירה, ציור ואומנות, סדנאות איפור, משחק והלבשה. החומרים אשר כלולים בכל פעילות מותאמים לגיל הילדות. למשל, אם מדובר בגילאים נמוכים, נשתמש בחומרים רכים ובטוחים כמו בד ונייר. בגילאים יותר מתקדמים ניתן לשלב מספריים, למשל, כחלק מחומרי היצירה לשימוש עצמי.
הצגות ומופעים הם גם פעילות יום הולדת נפוצה, כאשר היתרון הגדול הוא היכולת של החוגגות לנוח אחרי פעילות קודמת. ניתן להזמין מופע שיוצג לחוגגות, או לערוך מופע שבו ישתתפו בעצמן. כמובן שום פעילות אינה חובה אלא כדי לשמח את החוגגות.
המפעילה משמשת כחברה טובה של הילדה וכך יכולה ליצור דינמיקה שתבטיח את הנאתה של ילדת יום ההולדת. נהוג שהמפעילה מגיעה לפני האירוע כדי להכיר את הילדה ואת האופי שלה.
כדי לאפשר הפעלה נכונה לילדה, יש צורך להבין שעולמה הפנימי משתנה ככל שהיא גדלה. ישנם "סודות" שיתכן כי הילדה חולקת עם חברותיה בלבד. יום ההולדת זו הזדמנות לאפשר לילדה להרגיש כוכבת ליום אחד, באמצעות פעילויות שונות כמו מסיבת ריקודים או מופע דוגמנות. תפקיד המפעילה לברר מה מרכיב את עולמה הפנימי של הילדה וכך להתאים את אופי המסיבה.
‌כיום, תחום אהוב במיוחד על ילדות הוא ה"סליים" המוכר מחו"ל. בניגוד להורים, שלרוב נרתעים מהמגע או השאריות שהחומר משאיר. ישנן פעילויות מהנות לבנות עם סליים, כמו למשל סליים זוהר ומסיבת פול מון.
פעילויות ריקוד יכולות להיות מסיבות בסגנון זומבה, תחרות ריקודים בסגנונות שונים, חיקוי של קליפים מפורסמים ועוד.
הפעלה נוספת מיוחדת לבנות היא יום הולדת ספא, בדיוק כמו שמוכר לנו מהעולם של "הגדולים": חלוקי ספא במידות לילדות, כפכפים נעימים, קרמים ולקים ופינוקי ספא נוספים.
לאלו שפחות אוהבות פינוקים ויותר בעניין של "ללכלך את הידיים" יתאימו פעילויות שכוללות אוכל כמו סדנאות שוקולד, אפיה משותפת או עיצוב בצק סוכר. פעילות זו כיפית גם בזכות זה שהחוגגות בעצם יוצרות את עוגת יום ההולדת בעצמן.
גם מסיבת הפיג'מות המוכרת מפעם עדיין נחשבת היום ללהיט אצל ילדות. הפעלה בסגנון זה יכולה לקחת את המסיבה הפשוטה ולשדרג אותה לאירוע של ממש, עם תפאורה מותאמת, אוהלים, כריות מיוחדות ופינת עיצוב בנושא אהוב כמו למשל חדי קרן.
עם הגיל, חברותיה הטובות של הילדה הופכות למשמעותיות יותר ויותר בחייה, וכך גם יום הולדת שמוקדש להן. בחירת הפעלה שמתאימה לילדה מתוך המגוון המוצע, מבטיחה הנאה של החוגגת וחברותיה וזכרון מתוק לשנים רבות.

סגירת תפריט